Jobba på Bravomedia

Vi söker utvecklare

Vill du jobba med ett kreativt team och några av Skaraborgs-regionens bästa kunder? Känner du att frihet under ansvar är din grej, och du kanske dessutom älskar att jobba med utveckling av moderna och funktionella webbapplikationer och e-handelsplatser?

Läs mer på vår karriärsida där du även kan göra en spontanansökan till våra andra roller.

Medarbetare

Avatar photo

Daniel Croona

VD / Försäljning

0515-69 04 02

daniel@bravomedia.se
Avatar photo

Marcus Hermansson

Projektledare och UX-designer

0515-69 04 03

marcus@bravomedia.se
Avatar photo

Fredrik Johansson

Utvecklare / Fullstack

0515-69 04 07

fredrik@bravomedia.se
Avatar photo

Timmy Schenkel

Utvecklare / Fullstack

0515-69 04 08

timmy@bravomedia.se
Avatar photo

Mats Svanteman

Utvecklare / WordPress

0515-69 04 10

mats@bravomedia.se
Avatar photo

Ivar Vinensjö

Product designer

0515-69 04 01

ivar@bravomedia.se
Uppdaterar…
  • Inga produkter i varukorgen.