Kontakta oss

Önskar du veta mer om oss och/eller våra produkter och tjänster? I så fall vill vi gärna veta mer om dig och ditt företag. Kontakta oss gärna på någon av nedanstående sätt så bjuder vi gärna in dig till en fika.

Bravomedia

Adress: Ryttaren, Storgatan 1, SE-521 42 FALKÖPING
Tel: +46 (0)515 – 187 00
E-post: info@bravomedia.se

Vägbeskrivning

Bravomedia huserar i fastigheten Ryttaren. Fastigheten ligger i ena ändan av Stora torget i Falköping. Vår entré är placerad på parkeringsdäcket på andra plan, vilket man kommer åt från byggnadens sydöstra hörn. Parkering sker dock med fördel på Hästbackens stora parkering som ni ser som en stor vit yta till höger på bilden bredvid. Välkomna!

Kontaktformulär

Medarbetare

Avatar photo

Daniel Croona

VD / Försäljning

0515-69 04 02

daniel@bravomedia.se
Avatar photo

Marcus Hermansson

Projektledare och UX-designer

0515-69 04 03

marcus@bravomedia.se
Avatar photo

Fredrik Johansson

Utvecklare / Fullstack

0515-69 04 07

fredrik@bravomedia.se
Avatar photo

Timmy Schenkel

Utvecklare / Fullstack

0515-69 04 08

timmy@bravomedia.se
Avatar photo

Mats Svanteman

Utvecklare / WordPress

0515-69 04 10

mats@bravomedia.se
Avatar photo

Ivar Vinensjö

Product designer

0515-69 04 01

ivar@bravomedia.se
Uppdaterar…
  • Inga produkter i varukorgen.